Pure Farming 2018

Najlepsze rzeczy chodzą trójkami

Zobacz zwiastun
See more

Uprawiaj rolę na swój sposób


Trzy różne tryby gry przeznaczone dla graczy o odmiennym podejściu do grania.

Ciesz się wolnością prowadzenia współczesnej farmy i staw czoła wszystkim związanym z tym wyzwaniom w trybie swobodnym, opanuj tajniki rolnictwa w trybie „Moja pierwsza farma” lub sprawdź swoje umiejętności w wyzwaniach nastawionych na wykonanie konkretnego zadania.

Tryb swobodny


Tryb swobodny daje absolutną dowolność w rozgrywce. Ustaw wszystkie parametry gry i po prostu prowadź farmę, jak tylko chcesz. Wszystkie maszyny i miejsca dostępne są od samego początku, a Twoim zadaniem jest stworzenie rolniczego imperium – bez niczyjej pomocy!

Tryb swobodny
SwobodaWyboryZaawansowane

Moja pierwsza farma


Ten tryb powstał, by nauczyć gracza wszystkiego, co powinien wiedzieć o współczesnym rolnictwie. Dzięki szczegółowo opisanym celom i pomocnym radom krok po kroku nauczysz się używać maszyn rolniczych, zbierać plony, produkować zieloną energię i tak dalej. To przydatne wprowadzenie do symulatora rolnictwa, które skutecznie przygotuje Cię do samodzielnego prowadzenia wirtualnej farmy.

Moja pierwsza farma
WprowadzenieMisjePorady

Wyzwania


Wyzwania to realistyczne scenariusze, w których zmierzysz się z różnymi ekstremalnymi sytuacjami, takimi jak uratowanie plonów przed pożarem lub uchronienie farmy przed bankructwem w czasie silnej suszy. Każdy z tych 20 scenariuszy powstał, by wystawić na próbę Twoje umiejętności rolnicze, poprzez zestawy obowiązkowych i dodatkowych zadań, przy tym zajmując Ci tylko godzinę. Zabawa na jeden kęs, kiedy masz naprawdę napięty grafik.

Wyzwania
EkstremalnePróbaSiłSzybkaGra

Mapa Niemiec (DLC)

Rozwijaj swoją działalność w nowym regionie
i odkryj unikatowe aktywności.

Powiększ grę Pure Farming 2018 o mapę Niemiec i ciesz się dodatkowymi godzinami zabawy. Prowadź farmę położoną w jednej z najpiękniejszych części Niemiec i sprawdź się w charakterystycznych dla tego regionu gałęziach rolnictwa, takich jak uprawa rzepaku czy hodowla owiec!

Kup grę

Dołącz do społeczności!

Bądź na bieżąco z najnowszymi produkcjami, ogłoszeniami i ofertami specjalnymi!