Pure Farming 2018

To gdzie się teraz wybierzesz?

Zobacz zwiastun
See more

Rolnictwo na światową skalę


Podróżuj pomiędzy gospodarstwami położonymi we Włoszech, w Kolumbii, Japonii i w stanie Montana w USA.

Uprawiaj rośliny charakterystyczne dla określonych regionów i korzystaj ze specjalistycznych maszyn niewidzianych dotąd w symulatorach rolniczych, takich jak sadzarka do ryżu, kombajn do juty i inne.

  • USA
  • Japonia
  • Kolumbia
  • Włochy
  • Niemcy
USA

USA

Rozpocznij przygodę z rolnictwem w amerykańskim stanie Montana. W pięknym Stanie Skarbów możesz uprawiać pola, zajmować się sadami, serwisować maszyny rolnicze, hodować zwierzęta i robić wiele innych rzeczy. W miarę rozwoju swojego rolniczego imperium zyskasz możliwość zakładania nowych farm na innych kontynentach.

Japonia

Japonia

Odkryj orientalne piękno Japonii. W kraju Kwitnącej Wiśni możesz uprawiać ryż, chrzan wasabi i wiśnie. Do dyspozycji masz w pełni licencjonowane, specjalistyczne maszyny, takie jak kombajny ryżowe i do zbierania wiśni.

Kolumbia

Kolumbia

Wybierz się do Kolumbii i załóż wysoce wyspecjalizowaną farmę. Wykorzystaj południowoamerykański klimat, by uprawiać kawę, papryczki chili i przemysłową jutę z wykorzystaniem odpowiednich dla tego regionu maszyn takich jak silosokombajn czy kombajn kawowy.

Włochy

Włochy

Otwórz oddział swojego rolniczego imperium w słonecznej Italii. Załóż gaje i winnice, by uprawiać najlepsze oliwki, bakłażany i winogrona na świecie. Korzystaj ze w pełni licencjonowanych, wyspecjalizowanych maszyn takich jak kombajny do oliwek i winogron.

Niemcy

Niemcy

Powiększ grę Pure Farming 2018 o nową zawartość – mapę Niemiec – i ciesz się dodatkowymi godzinami zabawy. Prowadź farmę położoną w jednej z najpiękniejszych części Niemiec i sprawdź się w charakterystycznych dla tego regionu gałęziach rolnictwa, takich jak uprawa rzepaku czy hodowla owiec.

Mapa Niemiec (DLC)

Rozwijaj swoją działalność w nowym regionie
i odkryj unikatowe aktywności.

Powiększ grę Pure Farming 2018 o mapę Niemiec i ciesz się dodatkowymi godzinami zabawy. Prowadź farmę położoną w jednej z najpiękniejszych części Niemiec i sprawdź się w charakterystycznych dla tego regionu gałęziach rolnictwa, takich jak uprawa rzepaku czy hodowla owiec!

Kup grę

Dołącz do społeczności!

Bądź na bieżąco z najnowszymi produkcjami, ogłoszeniami i ofertami specjalnymi!