Pure Farming 2018

Informacje o biuletynie

Przedmiotem usługi „Newsletter Pure Farming 2018” jest przesyłanie przez Techland, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, informacji w formie elektronicznej dalej zwanych Newsletterem Pure Farming 2018 lub Newsletterem. Usługa ma charakter bezpłatny i bezterminowy.

Newsletter zawiera informacje na temat gry Pure Farming 2018 oraz oferty handlowe sklepów internetowych i stacjonarnych umożliwiających użytkownikowi kupno gry.

Korzystanie z usługi Newsletter przez użytkowników jest dobrowolne i bezterminowe.

W związku z wysyłką Newslettera, Techland gromadzi i przetwarza adresy e-mail użytkowników, którzy wyrazili zgodę na takie działania.

Wyłącznym administratorem zgromadzonych danych jest Techland. Każdy z użytkowników Newslettera Pure Farming 2018 ma prawo do wprowadzania zmian i usuwania swoich danych osobowych podanych podczas rejestracji dla potrzeb Newslettera i/lub do anulowania subskrypcji zgodnie z Polityka prywatności i ciastek oraz Polityka usługi biuletynu Techland. Dane osobowe (oraz adres e-mail) podawane są dobrowolnie, lecz są niezbędne dla potrzeb świadczenia przez Techland powyższej usługi. Każdy z użytkowników Newslettera otrzyma wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym potwierdzenie zgody udzielonej powyżej oraz aktywację Newslettera. W przypadku braku potwierdzenia poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego, adres e-mail użytkownika zostanie usunięty z bazy danych Techland w ciągu 3 dni od daty przesłania linka do użytkownika.

Mapa Niemiec (DLC)

Rozwijaj swoją działalność w nowym regionie
i odkryj unikatowe aktywności.

Powiększ grę Pure Farming 2018 o mapę Niemiec i ciesz się dodatkowymi godzinami zabawy. Prowadź farmę położoną w jednej z najpiękniejszych części Niemiec i sprawdź się w charakterystycznych dla tego regionu gałęziach rolnictwa, takich jak uprawa rzepaku czy hodowla owiec!

Kup grę

Dołącz do społeczności!

Bądź na bieżąco z najnowszymi produkcjami, ogłoszeniami i ofertami specjalnymi!