Pure Farming 2018

Smart Farm

Wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia gospodarstwa zawsze pod ręka - przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Mniej znaczy więcej


Rolnictwo to niełatwa branża. Ale gdyby dało się zarządzać wszystkim dzięki jednemu narzędziu? Łatwo i efektywnie.

Inteligentna Farma


Aplikacja SmartFarm to serce twojego biznesu. Prace polowe, serwisowanie maszyn, fluktuacje cen, zarządzanie pracownikami i wiele więcej – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Inteligentna Farma

Statystyki


Trzymaj dłoń na pulsie. Śledź statystyki swoich pól, szklarni, sadów i zwierząt. Będziesz też otrzymywać szczegółowe instrukcje, kiedy nawozić pola, podlewać rośliny w szklarniach czy zbierać plony.

Sklep


Skończyły ci się zapasy? Żaden kłopot! Możesz jednym naciśnięciem przycisku zamówić nasiona, które zostaną dostarczone bezpośrednio do twojego siewnika.

Sklep z pojazdami


Masz dość porównywania podobnych do siebie ofert? Mamy rozwiązanie. Aplikacja SmartFarm wyświetla oferty wiodących producentów maszyn w sposób ułatwiający porównywanie. Wystarczy jedno kliknięcie, a wybrana maszyna będzie twoja.

Mapy


Nadzoruj swoje imperium z lotu ptaka. Zobacz, gdzie dokładnie znajdują się twoje maszyny lub pracownicy, i monitoruj stan plonów.

Giełda towarowa


Bądź na bieżąco z cenami skupu produktów rolnych. Wybierz odpowiedni moment na sprzedaż, po czym sfinalizuj transakcję jednym naciśnięciem przycisku.

Mapa Niemiec (DLC)

Rozwijaj swoją działalność w nowym regionie
i odkryj unikatowe aktywności.

Powiększ grę Pure Farming 2018 o mapę Niemiec i ciesz się dodatkowymi godzinami zabawy. Prowadź farmę położoną w jednej z najpiękniejszych części Niemiec i sprawdź się w charakterystycznych dla tego regionu gałęziach rolnictwa, takich jak uprawa rzepaku czy hodowla owiec!

Kup grę

Dołącz do społeczności!

Bądź na bieżąco z najnowszymi produkcjami, ogłoszeniami i ofertami specjalnymi!